בית / אוכל / 21 עובדות מעניינות על יפן

21 עובדות מעניינות על יפן

הנה לפניכם 21 עובדות מעניינות על יפן שרוב האנשים אינם יודעים : 

1. בוולנטיינס ביפן, הנשים נותנות את המתנות לגברים בעצמן. המסורת הזאת היא יפה מאוד והגיונית מאוד, היא מסמלת את זה ששני הצדדים יכולים להביע התעניינות והאישה יכולה גם להיות האמיצה שתפנה קודם, אם אתה גר ביפן ואתה בקטע של מישהי ואתה ממש פחדן כנראה שהיא תבוא לקראתך. 

2. הדגים וסוגי הבשרים זולים מאוד אבל סוגי הפירות יקרים מאוד ומלון בטוקיו יכול לעלות כמאתיים דולר.

3. סרטים כחולים נמכרים ביפן בחופשיות בכל מקום אפשרי, מחוץ לבית ספר, בקניונים, בבית הקפה. Hentai משמש שליש מהסחורה ברוב החנויות הגדולות, ואפילו בחנויות גדולות ממש יכולות להיות לHentai קומות שלמות.

4. וכפי שהבנתם מהעובדה הקודמת בטח – מוכרים פורנוגרפיה לקטינים, נערים וילדים ביפן באופן חופשי.

5. הז'אנרים הפופולארים ביותר של Hentai הם אלימות ומין עם קטינים, אין פלא שזה כל כך נמכר בעבור הגילאים האלה.תוצאת תמונה עבור יפן

6. אם מסתירים את עטיפת החוברת, מותר לקרוא/לראות Hentai אפילו בתחבורה הציבורית (קצת טיפשי אבל הסתרת העטיפה עוזרת למנוע מבוכה).

7. היפנים ידועים לשמצה בהטרדות מין בתחבורה הציבורית אצלם, לכן בשעות הבוקר העמוסות או בכלל בכל השעות העמוסות פותחים ברכבת התחתית קרונות נפרדים עבור הנשים בכדאי למנוע מעשים מגונים וליצור תחושת בטחון.

8. למרות העובדה ה7 כמות מקרי האונס ביפן הוא מהנמוכים ביותר.

9. הכבוד עדיין תופס תפקיד מרכזי ביפן, וכל בעל תפקיד מרכזי שמבצע שגיאה או לא עומד בהבטחותיו נוהג להתפטר בעצמו, לדוגמא ראש הממשלה יוקיו טויאמה שהתפטר בגלל זה וגם שני קודמיו בתפקיד. היה עוזר לנו אם הפוליטיקאים בארץ שלנו היו מתפקדים ככה.

10. יפן אומנם היא מדונה קטנה בשטחה יחסית, אבל נמצאים שם ה"דברים הגדולים בעולם" למשל פארק השעשועים הכי יקר בעולם, ו4 מהרכבות הרים הגבוהות ביותר העולם, מערכת הרכבת התחתית היא המשוכללת ביותר בעולם, הלוואי שאנחנו יכולנו לנסוע בכזאת תחבורה ציבורית משכוללת ומדויקת במקום להיתקע בפקקים באיילון.תוצאת תמונה עבור יפן

12. בערים הצפוניות באזור הקר של יפן, יש מדרכות מחוממת שממיסות את השלג שמצטבר.

13. למרות עובדה 12 אין הסקה משותפת, כל אחד מחמם את ביתו לבד.

14. ביפנית יש מילה – "קרושי", שהתרגום שלה הוא מוות מעבודת יתר, לפי יפן מתים שם עשרות אלפים בשנה מ"קרושי"

15. מותר לעשן כמעט בכל מקום למעט מקומות סגורים שזה יכול לסכן אותם, כמו נמלי תעופה.

16. היא המדינה ששמרה על התואר אימפריה אחרונה.

17. שושלת הקיסרות היפנית מעולם לא נותקה. כיום, הקיסר המכהן אקיאטו ,הוא צאצא של הקיסר הראשון  מ701 לפנה"ס.

18. היפנים מרבים לדבר על אוכל ועל הטעם שלו. בזמן הארוחה הם חושבים על הארוחה הבאה, בזמן הארוחה הם מרבים להגיד אושיריש (טעים).

19. נוהגים לשרת קודם כל את הגברים במעסדות, אומרים להם שלום קודם ומגישים להם את השתייה והאוכל קודם (קצת שוביניסטי בעולם שאמור להיות מתקדם לא ?)

20. כל האסלות ביפן בעלות מושבים מחוממים, ומשפוצרות בכפתורים דיגיטליים שעושים את כל העבודה באופן דיגיטלי – מורידים את המים בלחיצת כפתור על מסך, השמעת מים זורמים ועוד פונקציות מטורפות. ובישראל אנחנו נאלצים לשבת על אסלה קפואה.

21. ביפן כולם יודעים/ מאמינים שHello kitty נולדה באנגליה.

תוצאת תמונה עבור ‪hello kitty england‬‏

אודות יונתן

Check Also

רכבות ערים בעירום !

ראש העיר היפני הבטיח לייסד ספא שעשועים : כנראה שבפעם האחרונה שרכבנו על רכבת הרים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *