בית / כללי / רכבות ערים בעירום !

רכבות ערים בעירום !

ראש העיר היפני הבטיח לייסד ספא שעשועים :

כנראה שבפעם האחרונה שרכבנו על רכבת הרים פחדנו ברמות, תאספו את המידע ותשוו אותו לפארק השעשועים החדש שכנראה יוקם ביפן – פארק למתקנים רטובים כמו רכבת הרים עם ג'קוזי, זה נשמע לכם שווה את זה ?

ספאשועים ביפן (צילום: Beppu City Youtube)

אפשר לשייך את הכתבה הבאה לתיוג המפורסם של היפנים " היפנים והשטויות שלהם", למרות שהרעיון הזה נראה ממש ממש נחמד.
יסוהירו נגנו, ראש העיר בפו ביפן, הודיע שבעירו הוא לא יסתפק ראש במעיינות החמים, הוא מעוניין להוסיף אטרקציה מעניינת שעוד לא נראתה בשום מקום"
יסוהירו סומך על המדיה החברתית שתפיץ את הפארק שלו, גימיק שיווקי מטורף לא?
הפארק יהיה פארק שעשועים רגיל, בתוספת ספא, לדוגמה : קרוסלה עם סוסים וקרונות נוספים עם ג'קוזי.

אפשר כנראה לתייק את הידיעה הבאה בתיקיית "עוד פעם היפנים והשטויות שלהם", למרות שהשטות הספציפית הזו נראית דווקא מרעננת במיוחד: יאסוהירו נאגאנו, ראש עיריית בפו (Beppu) היפנית שידועה בעיקר בשל מעיינותיה החמים (אם כי לא מספיק ידועה כנראה), החליט לנצל את הרשת החברתית בשביל גימיק שיווקי שהכניס אותו עכשיו לברוך רציני. נאגאנו הפיק סרטון קונספט לפארק שעשועים שלא באמת קיים, אשר מכיל בתוכו ספא, ג'קוזי, סאונה ושאר מתקנים מרגיעים. וב"מכיל בתוכו" הכוונה לא למתחם נפרד בתוך הפארק – המתקנים עצמם הם גם ג'קוזי, בריכה, סאונה וכו'.

אפשר לראות בסרטון, המבקרים לבושים בלבוש מינימלי (חלוקים או מגבות), הם מטיילים להם בפארק כאילו יצאו מן האמבטיה. אין פלא הרי כל המתקנים בפארק עם אלמנט של מים ורענון,
הגלגל הענק והקרוסלה עם הסוסים הם חדרי גקוז'י אישיים לכל רוכב במתקן. מה שמוזר זה שברכבות הרים עם המים בפנים המים אמורים לעוף לא ? בסדר היפנים כבר יחשבו על משהו.

הפארק נקרא ספאשועים "Spamusement park" ויסוהירו ראש העיר הבטיח שאם הסרטון שנועד לדמות את הפארק יעבור את המיליון צפיות, הוא יהפוך את הדבר המדהים הזה לאמיתי – בעיר שלו. אתגרים כאלה כמובן מתפוצצים באינטרנט והסרטון הגיע לכמעט 2.5 מיליון צפיות, מה עם הפארק ?

יסוהירו שאולי חשב שמיליון צפיות זה דבר מופרח אינו נלחץ והעלה פוסט משמח לעמוד הפייסבוק שלו בעודו מחזיק שלט שכתוב עליו 1,000,000 בתוך ספא,
יסוהירו לא נתן פרטים מדויקים של איך מתי וכמה אבל הוא הבטיח שהוא ייסד את הפארק הזה, מחכים בקוצר רוח !

 

אודות יונתן

Check Also

10 הדברים הכי מוזרים שקורים רק ביפן

עשרת הדברים הכי מוזרים שקורים רק ביפן – מוזאון הקקי- בטוקיו יפן יש מוזאון שמבוסס ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *